• Dla Urzędu Miasta w Elblągu wykonaliśmy 3000 kopert życia.
  • Karty ICE dostępne już w sprzedaży!
  • Koperta życia może uratować życie. Nie zwlekaj, zamów i zabezpiecz życia swoich najbliższych.
  • Pomóż służbom pomóc sobie szybko i skutecznie! Koperta życia umożliwia szybkom pomoc wtedy kiedy jej najbardziej potrzebujesz.
  • Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Zamów kopertę życia!
  • Ulotka informacyjna - ulotka wyjaśniająca czym jest koperta życia oraz dla kogo jest przeznaczona!
  • Karta informacyjna - przechowują nie tylko dane osobowe chorego, ale także całą historię jego chorób, zażywanych leków, czy uczuleń!
  • Magnesy na lodówkę - widoczny znacznik, który można umieścić na lodówce. Informuje o lokalizacji koperty życia chorego!

Czym jest „Koperta życia”?

To koperta przechowywana w lodówce, zawierająca formularz z krótkim opisem historii choroby, listą zażywanych leków, danymi chorego oraz kontaktem do lekarza prowadzącego i najbliższych członków rodziny – informacjami niezbędnymi podczas przeprowadzania wywiadu lekarskiego w trakcie udzielania pomocy medycznej. Adresowana jest do lekarzy i ratowników pogotowia wezwanych na interwencję w domu chorego. Stanowi nieocenioną pomoc w podjęciu szybkiej akcji ratującej życie.

„Koperta życia” przechowywana jest zazwyczaj w lodówce oznakowanej charakterystycznym magnesem lub naklejką. Opcjonalnie można przechowywać ją w innym, łatwo dostępnym miejscu, np. kuchennej szafce, jeśli miejsce to również zostało oznaczone specjalną naklejką.

Akcja rozpowszechniania kopert życia wśród seniorów, osób samotnych i chorych zyskała poparcie lekarzy i ratowniczych służb medycznych. Pracownicy pogotowia potwierdzają, że niejednokrotnie informacje zawarte w kopercie życia pomogły w podjęciu odpowiednich działań ratujących ludzkie życie.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą!

Powiedz innym o akcji „Koperta życia”, pobierz ulotkę informacyjną do wydruku: Ulotka-informacyjna-pdf

CAŁKOWICIE PERSONALIZUJEMY ZESTAWY „KOPERT ŻYCIA”.

NAJNIŻSZE CENY „KOPERT ŻYCIA” DLA GMIN, MIAST, FUNDACJI

Zaufali nam: